باشگاه شطرنج ذهن برتر
257 members
3.76K photos
408 videos
1.95K files
672 links
با مدیریت استاد رضا پاشانجاتی تنها داور بین المللی و مربی درجه 1 خراسان بزرگ.مشهد، امامت 10 ،ابتدا بلوار فرهنگ، پ 23
www.rook.ir zbchess.ir @pashanejatichess @zbchess 05136048054-09155080696
Download Telegram
to view and join the conversation
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
🌻سلام و درود بر یاران عزیز خراسان
🌷ضمن عرض تسلیت و تبریک به جامعه
بزرگ شطرنج خراسان در پی از دست دادن مرد بزرگ نامردکش سرزمین ایران
سرداربزرگ مهربان سپهبد قاسم سلیمانی
💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐
🌻گزارشی مختصر از یکصدمین دوره مسابقات سریع باشگاه بزرگ ذهن برتر

🌹این مسابقات عالی باحضور سه کشور
ایران و عراق و افغانستان درهفت دور
صبح روز جمعه سیزدهم دی ماه 1398
باقضاوت آقای علیرضا پاشانجاتی برگزار
که در نهایت این ستاره ها درخشیدند💥

💓💓💓سبحان زحمتی💓💓💓

💓💓جمال زارع💓💓

💓 غلامرضا محمدی💓

💓آرتین جوانشیری💓

🌸فاطمه خانم عصارزاده🌸

💓علیرضا میری

💓محسن سعید💓
مهمان عزیز مسابقات از کشور عراق💐

💓مهرسام اسدی💓

🌸فاطمه دهقانی🌸
💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐
مسابقه انتخابی فرهنگیان بانو ناحیه 4 آموزش و پرورش در تاریخ سه شنبه 17 دی 1398 با سرداوری داور فیده علیرضا پاشانجاتی در مکان هیات شطرنج خراسان رضوی برگزار گردید نفرات برتر به شرح ذیل معرفی گردیدند:
1. خانم حمیده پایدار
2. شهناز مازاده
3.اعظم مدیرخازنی
🏆مسابقات سریع هفتگی هیات شطرنج خراسان رضوی 🏆
🌹جمعه بیستم دیماه ساعت 10الی14
منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم
هر هفته جمعه ها و شرکت جهت عموم آزاد می باشد.
💐 هیات شطرنج خراسان رضوی 💐
🔴 برگزاری کارگاه بازآموزی قوانین داوری در استان خراسان رضوی
( در فصل زمستان 1398 تنها از داوران حاضر در این کارگاه در مسابقات هیات شطرنج خراسان رضوی دعوت به داوری خواهدشد.)
🕕برنامه زمان بندی

1⃣جمعه 27 دي بعدازظهر راس ساعت9:30 الی 12:30
بررسی قوانین جدید-بحث و تبادل نظر در مورد مسائل عملی داوری

2⃣ جمعه 27 دي ساعت 12:30 الی 14
کارگاه سوئیس منفجر(مسابقات انفرادی)
مدرسین دوره
داور بین المللی رضا پاشانجاتی و داوری فیده علیرضا پاشانجاتی
حضور در کارگاه داوری 30000 تومان و سوئیس منیجر 20000 مي باشد .
جهت واریز و ثبت نام ازطرق زیر اقدام گردد.
6037.9975.9906.3816 شماره کارت هیات شطرنج خراسان رضوی
شماره حساب 0109887771005 بانک ملی به نام هیات شطرنج خراسان رضوی یا شناسه شبا:IR62 0170 0000 0010 9887 771005 هيات شطرنج خراسان و یا مراجعه حضوری به هیات شطرنج خراسان رضوی و پرداخت از طریق کارت خوان هیات شطرنج استان
مکان برگزاری: مشهد، بلوار فردوسی ،خیابان یاس ( مقابل یاس6) ،مجموعه ورزشی شهید بهشتی ،هیات شطرنج خراسان رضوی
تقویم سال 1399 هیات شطرنج خراسان رضوی منتشر شد.
@khorasanchess
آیین نامه مسابقات شطرنج برق آسا رایگان پارک ملت با همکاری هیات شطرنج خراسان رضوی و شهرداری منطقه 11 مشهد
آیین نامه مسابقات شطرنج انتخابی تیم ناشنوایان و کم شنوایان خراسان رضوی در تاریخ یکشنبه 22 دی 1398 در هیات شطرنج خراسان رضوی که به صورت رایگان برگزار می گردد.
برای اولین بار مسابقات شطرنج کارکنان دستگاههای اجرایی مشهد در رشته شطرنج برگزار خواهد شد.
اخبار تکمیلی به زودی
کسب مقام دوم مشترک( سوم) مسابقات مقطع ابتدایی دختران ناحیه 3 مشهد در بخش انفرادی و دوم در بخش تیمی با اقتدار و کسب 6 امتیاز از 7 مسابقه بدون شکست توسط اندیشمند قهرمان باشگاه شطرنج ذهن برتر یگانه نیک اقبال را به ایشان ،خانواده گرانقدرشان،اعضا محترم باشگاه ذهن برتر و استاد رضا پاشانجاتی تبریک عرض می نماییم.مدیریت و پرسنل باشگاه شطرنج ذهن برتر
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
ترجمه

اسب میگه من از همه قوی ترم میتونم از روی همه بپرم. وزیر میگه وزیرها دست راست پادشاهان هستند و قدرت وزیر برای همه آشکار هست و نیازی به توضیح نیست و حالا فیل و پیاده موندن. فیل میگه خیلی هیجان زده شدم. پیاده میگه ما تعدادمون زیاده و قدرتمون کم و تنها ما هستیم که جلو میریم و نمیتونیم برگردیم در مقابل این فداکاری یک امتیاز لازمه. شاه میگه دوستان از ترفیع براتون صحبت کرده بودم این امتیاز برای پیاده خواهد بود

ترجمه:
"اکبر شهبازی"
ایین نامه مسابقات شطرنج دستگاههای اجرایی مشهد مقدس👆👆👆👆👆
مسابقه سریع پنجشنبه 19 دی 1398 باشگاه شطرنج ذهن برتر با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.داوری مسابقات برعهده داوران ملی علیرضا پاشانجاتی و شهام اصفهانی زاده بود.
اول: علی آرمین
دوم: شکیبا قائم
سوم: آرمان بقائیان
مسابقه انتخابی تیم شطرنج ناشنوایان و کم شنوایان خراسان رضوی جهت شرکت در مسابقات کشوری زیر نظر هیات ورزشهای ناشنوایان در تاریخ یکشنبه 22 دی 1398 با سرداوری مصطفی رحمتی و داوری غلامحسین پاشانجاتی و علی آرمین در مکان هیات شطرنج خراسان رضوی برگزار گردید که در پایان نفرات برتر به شرح ذیل معرفی گردیدند:
1.محمد زارع
2.پیمان رضایی
3. محسن مهدی زاده
4.سیدمحمد صفاریان
سرپرست مسابقات: محمدرضا شیخ زاده
سرپرست فنی: رضا پاشانجاتی